Kancelaria

Procesy upadłościowe

Fix Up Kancelaria Adwokacka działa na rynku usług prawniczych od 2015 roku. Podstawowym obszarem praktyki kancelarii, od pierwszych miesięcy jej istnienia, było doradztwo prawne w obszarze prawa upadłościowego oraz wsparcie w procesach restrukturyzacyjnych.

Reprezentację w sprawach o upadłość konsumencką rozpoczęliśmy w 2015 roku, tuż po pierwszej, dużej nowelizacji tego postępowania. Obecnie, już po trzeciej nowelizacji, sprawdzamy (wraz z naszymi klientami) czy elektronicznie prowadzone postępowania upadłościowe to jest to, co zrewolucjonizuje proces ogłaszania upadłości w Polsce.

Biuro doradcy restrukturyzacyjnego

Doradzamy w upadłościach przedsiębiorstw lub ich restrukturyzacjach zarówno jako pełnomocnicy w tych postępowaniach oraz w ramach prowadzonego biura doradcy restrukturyzacyjnego.

Doradztwo restrukturyzacyjne Fix Up Kancelarii obejmuje zarówno wsparcie w sądowych procesach restrukturyzacyjnych, jak i przy tzw. uproszczonej restrukturyzacji, czyli w znowelizowanym postępowaniu o zatwierdzenie układu.

Prawo morskie

W 2019 roku obszar praktyki Kancelarii został poszerzony o szczególną dziedzinę prawa jaką jest prawo morskie.

Wspieramy prawnie przedsiębiorstwa branży morskiej – w tym branży jachtowej, stoczniowej oraz prowadzimy obsługę armatorów. Udzielamy wsparcia prawnego osobom fizycznym i uwzględniamy przy tym specyfikę wykonywanego zawodu, jakim jest zawód marynarza.

Upadłość konsumencka, ochrona dłużnika w postępowaniu egzekucyjnym, spory korporacyjne i nadzór nad postępowaniami restrukturyzacyjnymi? To nasza codzienność od 7 lat, a od 3 lat także ochrona prawna szczególnej grupy zawodowej jaką są marynarze. Być może dlatego w naszym zespole odnajdziemy prawników, ekonomistów i… marynarza. Pracujemy stacjonarnie w czterech miastach w Polsce, aczkolwiek na codzień można nas spotkać w Katowicach i Gdańsku.

Zapraszamy do kontaktu

45236FED-D96D-4752-810B-5C7097135602

Sandra Duch

Wspólnik
IMG_7327

Michał Piesyk

Wspólnik